Trestní oznámení na Zdeňka Šarapatku

Spisovatel Benjamin Kuras podal trestní oznámení na člena Rady České televize Zdeňka Šarapatku. Šarapatka totiž veřejně označil Petra Hampla za "pořadatele náckovských srazů" a z kontextu vyplývá, že tím náckovským srazem má být vlastenecké setkání v Příčovech. Petr Hampl podal trestní oznámení již dříve a toto oznámení je v současné době šetřeno Policií ČR.

Program vlasteneckého setkání v Příčovech 2020

Diskuzní panely zaměřené na zahraniční a bezpečnostní politiku, školství a mládež, civilizační perspektivy a právní stát, budou páteří programu druhého vlasteneckého setkání. Vedle toho ale bude prostor pro spoustu hudby a především pro setkávání se zajímavými osobnostmi.

Koho letos uvidíte v Příčovech

Šéfredaktor protiproudu Petr Hájek, bývalý ministr a primátor Igor Němec, šéf národní domobrany Marek Obrtel, historik Petr Bahník a další zajímaví lidé vystoupí v rámci programu druhého ročníku Vlasteneckého setkání.

Ivo Budil: Týdeník Euro dezinformoval o Vlasteneckém setkání v Příčovech

Vlastenecké setkání v Příčovech, které, jak doufám, založilo tradici, bylo zajímavým střetem názorů o současnosti a budoucnosti české národní existence. Svým založením se nejvíce blížím sociálnímu konzervatismu. Zároveň se hlásím k ideálům demokracie, svobody a humanismu. Jakékoliv spojování s ultrapravicovými silami rozhodně odmítám.

Subscribe to